75,00 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
75,00 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
www.bebemango.com
0 Sepetim
Alışveriş sepetiniz boş!
İNDİRİM%26

94,82TL 71,12 TL

İNDİRİM%40

442,80TL 265,68 TL

İNDİRİM%34

103,36TL 68,90 TL

İNDİRİM%47

137,70TL 73,44 TL

İNDİRİM%47

137,70TL 73,44 TL

İNDİRİM%47

137,70TL 73,44 TL

İNDİRİM%47

137,70TL 73,44 TL

İNDİRİM%16

105,62TL 89,78 TL

İNDİRİM%15

43,20TL 36,72 TL

İNDİRİM%44

97,20TL 55,08 TL

İNDİRİM%15

64,80TL 55,08 TL

İNDİRİM%44

64,80TL 36,72 TL

İNDİRİM%41

175,23TL 105,14 TL

İNDİRİM%41

175,23TL 105,14 TL

İNDİRİM%34

81,97TL 54,65 TL

İNDİRİM%40

549,45TL 329,67 TL

İNDİRİM%40

549,45TL 329,67 TL

MAMA ÖNLÜKLERİ


Bebekler denildiğinde ilk akla gelen ikonik eşyaları sıralayacak olursak patik, minik eldivenler, mama önlükleri ve zıbın olacaktır. Bebeklerin en sık kullandığı ve onların minik vücuduna özel hazırlanmış bu ürünler herkesin kalbini ısıtır. Bebeğiniz olacağını öğrendiğiniz ilk andan itibaren siz de çevrenizdeki çocuk sahibi ailelere ve bebek ürünlerine daha farklı bakmaya başlamışsınızdır. Heyecanlı bekleyişin sonunda bebeğinizle kavuşunca onun her ihtiyacını karşılamak, sevgi ve güvenle büyütmek istersiniz. İşte bu meşakkatli fakat bir o kadar da güzel süreçte ihtiyacınız olacak tüm ürünler sitemizde sizleri bekliyor. Portatif mama sandalyeleri, mama önlükleri, sallanır beşik, pişik kremleri gibi farklı birçok ürünü bir arada bulabileceğiniz geniş ürün skalamızdan çocuğunuzun ihtiyacı olan tüm eşyaları tek tık ile sipariş edebilirsiniz.


Eğlenmeyi ve keşfetmeyi seven bebekler bazen anne babaları dağınıklıkları ile yorabilirler. Fakat unutmamamız gerekir ki onlar dünyayı keşfederken güçlenir ve öz güvenleri gelişir. Yemek yeme ve ek gıdaya geçiş süreci de buna dâhil bir dönemdir. Anne sütüne ek olarak vermeye başladığınız yemeklere çocuğunuzun daha hızlı adapte olmasını istiyorsanız sizin için kurtarıcı bir ürünümüz var. Renkli, desenli, kollu ve silikon mama önlükleri ile çocuğunuzla yeni lezzetler keşfederken bırakın dağınık kirli kalsın. Bebeğinizin ek gıdaya geçiş ve kendi başına yemek yeme alışkanlığı kazanmasını kolaylaştıracak yardımcı ürünlere gelin beraber daha yakından bakalım.


SİLİKON MAMA ÖNLÜKLERİ


Son dönemde anne babaların en çok tercih ettiği ürünlerden bir tanesi de silikon mama önlükleri oluyor. Temizleme, yıkama ve kurutma açısından oldukça pratik olan bu ürünler sayesinde çamaşır yükünüz azalacaktır. Aynı zamanda seyahat veya gezi gibi aktivitelerde ıslak mendil ile bu ürünleri kolayca temizleyebilirsiniz.  Renkli, ön hazneli silikon modeller çocukların oyun aracı da olacak desenleri ile keyifli bir yemek deneyimi sunar.
Ev dışındayken kullanabileceğiniz daha şık ve hafif fular mama önlükleri çocuk modasının gözde ürünlerinden. Yemek artıklarının dökülmesini engelleyen tasarımında fular kesimi uygulanarak çocukların kıyafetleriyle uyum yakalayacaktır. Hayvan desenli, oyuncaklı, diş kaşıyıcılı mama önlükleri ile çocuğunuza eğlenceli ürünler alabilirsiniz.


Katı gıdaya geçiş, bebeklere ek gıda verme, çocukları yemek yemeye alıştırma süreçleri anne babaların korkulu rüyası haline gelebiliyor. Bu süreci daha eğlenceli ve kolay geçirmek istiyorsanız oyun haline getirerek beslenmeyi sağlayabilirsiniz. Renkli tabak çatallar, renkli önlükler ve eğlenceli yemek tasarımları ile çocukların dikkatini çekebilirsiniz.


Çocuklara mama tarifleri, özellikle sebze ve meyve içeriği ile sağlıklarına destek olacaktır. Mama yedirirken etrafın ve çocukların kirlenmesini engellemek için kullanabileceğiniz yardımcı ürünler sitemizde sizleri bekliyor. Ana kucağı modelleri, bebek bakım setleri, ev tipi anadizi gibi birçok ürünün de yer aldığı sitemizden bebeğiniz ve sizin tüm ihtiyaçlarını tek tık ile sipariş edebilirsiniz.


KOLLU MAMA ÖNLÜKLERİ


Hareketli çocuklar ve yemek yeme alışkanlığı bir araya geldiğinde kirlenmemek mümkün olmuyor. Bu süreci daha keyifli ve kolay hale getirmek için çocuğunuza özel ürünler alabilirsiniz. Mama tabakları, kaşıkları, kollu mama önlükleri bunlardan sadece birkaçı. Gömlek tipi bu ürünler sayesinde çocuğunuzun sadece karın bölgesini değil kollarını da yemek lekelerinden koruyabilirsiniz. Renkli ve eğlenceli tasarımları sayesinde çocukların dikkatini çeken bu ürünler yemek yemeyi sevdirecektir. Silikon, kumaş, su geçirmez, diş kaşıyıcılı ve cırt cırtlı mama önlükleri sayesinde çocuğunuza yemek yedirirken daha rahat edebilirsiniz.


Kıyafetlere yemeklerin geçmesini engelleyen özel ürünler ile ev dışındaki mekânlarda da rahatça bebeğinize yemek yedirebilirsiniz. Su geçirmez kumaştan yapılmış modeller ile bebeğinizin kıyafetleri ıslanmaktan koruyabilirsiniz. Çocuklarla restoranda yemek yemek ya da seyahat etmek anne babaların gözünü korkutmasın. Birbirinden güzel bebek ürünleri ile çocuğunuzla her an keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bebeğinize olan sorumluluklarınızı yerine getirirken onlara eşya taşımanıza gerek kalmayacak fonksiyonel ürünler için hemen alışverişe başlayın. Bebek önlükleri, miniklerimizin en çok kullandığı ürünlerden bir tanesidir. Renkli, desenli, silikon, su geçirmez, diş kaşıyıcılı ya da cırt cırtlı modeller çocukların ilgisini çekecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede çocuklar keyifle yemeklerini yerler.

Mama yiyen veya kendisi yemek yiyebilen çocukların kullanımına uygun olan modeller ile çocukların öğrenme sürecine de şahitlik edebilirsiniz. Çocuklara özel tabak, kaşık, bardak, yemek seti gibi eğlenceli araçlar kullanarak onların yemek yeme ve öğrenme sürecine destek olmak mümkün. Sitemizde bulabileceğiniz kaliteli ve kullanışlı ürünler ile çocuğunuz konforlu ve güvenli araçlar ile büyür. Sağlığa zararlı madde içermeyen tasarımlar ve kullanışlı ürünler, uzun yıllar kullanılabilir. Dayanıklı ürünler satın alarak tekrar çocuk sahibi olduğunuzda yeniden uzun bir alışveriş yapmanıza gerek kalmaz. Anı biriktirdiğiniz ve çocuklarınızın büyümesine şahitlik etmiş ürünlerle yeniden bu keyifli süreci deneyimleyebilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyatlı bebek çocuk ürünleri her bütçeye hitap eden seçenekleriyle sitemizde sizleri bekliyor. Siz de yüksek kalite ve uygun fiyat deneyimini bir araya getirmek için hemen sipariş edin.  
 

1 1 1