50,00 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
50,00 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
www.bebemango.com
0 Sepetim
Alışveriş sepetiniz boş!

ÇİFT YÖNLÜ BEBEK ARABALARI


     Bebeğinizin hayatınıza gireceğini öğrendiğiniz o ilk andan itibaren başlayan heyecanı bekleyiş aylar boyu artarak devam eder. Minik yavrunuzu kucağınıza aldığınızdaysa o masum bakışları ile her anne baba büyülenir. Sevgi, ilgi, şefkat ve güven ortamında zamanla yarışır hızda büyüyen bebeğiniz içinse artık dış dünyaya açılma vakti gelmiştir. İlk adımlarını atmayı beklemeksizin dışarı çıkarabileceğiniz minik bebeğinizle dünyayı keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Beraber seyahat edeceğiniz, evden çıkarabileceğiniz yaşa gelen bebeğinizle zaman geçirmek için bazı yardımcılara ihtiyacınız olabilir. Bebek oto koltuk yükseltici, ana kucağı modelleri, çift yönlü bebek arabaları, puset gibi farklı araç gereçler ile bebeğinizle beraber dışarıda da vakit geçirebilirsiniz. Uyku, beslenme ve bez değişim, gibi noktalarda size kolaylık sağlayacak bu yardımcı ürünler her anne babanın sahip olması avantajdır. Doğduğu andan 3 -  4 yaşlarına dek kullanabileceğiniz çift yönlü bebek arabaları aslında sokakta gezerken, alışveriş yaparken ya da günlük işlerinizi hallederken size çok yardımcı olacaktır. 


   Bebek ihtiyaçları anne babaların gözünde büyüyebiliyor. Bebek bezleri, kıyafetler, beşik, bebek arabası derken uzayan liste gözünüzü korkutmasın. Uygun fiyat ve yüksek kaliteli ürünlere ulaşabileceğiniz sitemizde sizleri birbirinden güzel ürünler kaçırılmayacak fırsatlar ile bekliyor. Siz de bebeğiniz ya da küçük çocuğunuz için alışveriş yapmak istiyorsanız gelin birbirinden güzel ürünlerimize daha yakından bakalım. 

 

ÇİFT YÖNLÜ BEBEK ARABALARI EN UCUZ


    Çift yönlü bebek arabaları, bebeğinizle beraber evden dışarı çıktığınızda oldukça kurtarıcı olacak bir üründür. Bebeğiniz size ya da dışarıya bakabilir pozisyonda kullanma imkanı sunan bu ürünler sayesinde daha rahat bir deneyim yaşayabilirsiniz. Ayarlanabilir tentesi sayesinde güneş, rüzgar ve yağmura karşı bebeğinizi özenle korur. Çanta taşıma bölmesi, ek bölmeleri sayesinde bebeğinizle beraber alışveriş yapabilir ya da eşyalarınızı buralara yerleştirebilirsiniz. Kolay açılır kapanır olması çift yönlü bebek arabaları alırken önemli bir detaydır. Bu sayede bagaja ya da ev içinde saklama alanlarınıza rahatça yerleştirebilirsiniz. 360 derece dönebilen ve sabit tekerlekler sayesinde bebeğinizle beraber gezerken rahat bir sürüş olur.

 

   Bebek arabası alırken nelere dikkat edilir diye düşünüyorsanız sizin için birkaç başlığı ele alalım. Bebeğinizin doğduğu andan itibaren kullanabileceğiniz bebek arabalarının taşıma kapasitesi oldukça önemlidir. Bebeğiniz büyürken ona uyum sağlayacak 15 kiloya dek taşıma kapasitesi olan modeller ile aldığınız modeli uzun süreler kullanabilirsiniz.  Emniyet kemerli ve travel sistem bebek arabaları çocuğunuzun güvenli için oldukça önemlidir. Araba yolculuklarında da kullanabileceğiniz bebek oto koltuk özelliğindeki ürünler ile çocuğunuzla beraber rahatça yolculuk yapabilirsiniz.  Farklı pozisyonlarda kullanılabilen sırt dayanağı, geniş alt sepet ve katlandıktan sonra kendiliğinden ayakta durabilmesi oldukça avantajlıdır. Bu sayede bebeğiniz uyurken yatak pozisyonuna getirebilir; uyanıkken ise sizi ya da etrafı daha net görebilmesi için dikleştirebilirsiniz. 

 


   Bebek ürünleri alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli nokta ise güvenlik oluyor. Çocuklarımızı bir nevi emanet ettiğimiz araç gereçlerin dayanıklı ve güvenli olması olmazsa olmazdır. Alüminyum gövdesi ve özel tasarımı ile sitemizde yer alan çocuk arabaları çocuğunuz ve sizin için harika bir seçenektir. 5 noktalı emniyet kemeri ve tam kapanabilen fren sistemi sayesinde çocuğunuzla güvenli bir gezi yapabilirsiniz. Aynı zamanda yumuşak dokusu ile bebeğinizin rahat etmesini sağlayan ekstra dolgulu iç ped konforlu bir deneyim sunar. 

 

ÇİFT YÖNLÜ BEBEK ARABALARI MODELLERİ


   Bebeğiniz için alışveriş yaparken almanız gereken ürünlerin başında çift yönlü bebek arabaları geliyor. Yeni doğandan 4 yaşına dek kullanılabilen kullanışlı çift yönlü bebek arabaları ile bebeğinizle beraber dışarıya çıkmak artık çok kolay. Puset ve travel sistem modellerin de yer aldığı ilgili sayfamızdan kaliteli ve konforlu çift yönlü bebek arabaları modellerine kolayca ulaşabilirsiniz. Silinebilir kumaş, ayarlanabilir tente, farklı pozisyonlarda kullanılabilir sırt dayanağı, fren sistemi ve geniş iç hacmi sayesinde bebeğinizle beraber gezmek çok keyifli bir hal alacak. Ergonomik tasarımı sayesinde uçak, araba ya da otobüs yolculuklarında kolaylıkla yanınızda götürebilirsiniz. Katlandığında otomatik olarak kilitlenen sistemi sayesinde tekerlekler hareket etmeyecektir. Farklı renk ve modelleri ile bebeğinize ve size uygun olan modeli hemen sipariş etmeyi unutmayın.

 

   Değişen özelliklerde tasarlanan çift yönlü bebek arabası modelleri sizin ve bebeğinizin her ihtiyacını karşılamak amacıyla hazırlanmıştır. Bu sayede kullanım amacınız ve aradığınız fonksiyonelliği tek üründe kolayca bulabilirsiniz. Alüminyum iskelet ile üretilen bu ürünler sayesinde dayanıklılık ve hafiflik bir arada sağlanıyor. Bu da ebeveynler için kolay bir kullanım sunan özelliklerden bir tanesidir. 360 derece dönebilen tekerlekler manevra yapmanızı kolaylaştırırken bebeğinizin daha az sarsılmasına olanak tanır. Bu sayede bebeğiniz uyurken, hareket halindeyken ya da etrafı izliyorken herhangi bir tehlike veya huzursuzluk hissetmeyecektir. Değişebilen tutma sapı yönü sayesinde bebeğinizi izleyebilir, onun ihtiyaçlarını kolayca giderebilirsiniz. Aynı zamanda etrafı izlemesi, keşfetmesi ve gezmenin tadını çıkarması için dışa dönük bir kullanım şekli de mevcuttur. 

   

1 1 1