75,00 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
75,00 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
www.bebemango.com
0 Sepetim
Alışveriş sepetiniz boş!

Göğüs Pedi

Emziren annelerde sıklıkla süt sızma durumu görünür ve birçok anne bu durumdan oldukça rahatsız olur. Bu nedenle sızan sütün kıyafetlere bulaşmaması için uzmanlar tarafından emziren annelere özel olarak sutyen pedi tasarlanmıştır. Bu ürün sayesinde anneler emzirme sürecini çok daha rahat geçirir ve kendilerine olan güvenlerinde azalma söz konusu olmaz. Eğer siz de bebeğinizi emziren bir anneyseniz ve süt sızması sorunu için başarılı bir çözüm üretmek istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey sayfamızda yer alan sutyen pedi modelleri arasından kendiniz için en ideal olanı almanızdır. Anne hamile ürünlerinden olan bu ped sayesinde, anne olmanın keyfini dilediğiniz gibi yaşayabilirsiniz.

Göğüs Pedi Özellikleri Nelerdir

Gögüs pedi nedir, özellikleri nelerdir gibi sorular sıklıkla karşımıza çıkar. Her emziren annenin kullanmasında yarar olan bu pedler, annelerin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda tasarlanır. Sızan sütü emici özellikte olan ve her zaman kuru kalan bir ped olarak bilinen bu ürün, sütü içine hapseder ve kıyafetlerinizin kirlenmesini önler. İnce anatomik yapısı sayesinde kıyafetin altından belli olmayan sutyen pedi, doğal bir görünüm sağlar. Ayrıca kullanım esnasında herhangi bir ses çıkarmaz. İçerisinde bulunan süper emici tabaka sayesinde süt sızıntısını emen sutyen pedi modelleri, hem estetik bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur hem de nem ve sürtünme nedeniyle göğüs ucunun tahriş olmasını engeller.

Göğüs Pedi Ne İşe Yarar

Gögüs pedi ne işe yarar, avantajları nelerdir gibi soruların cevabını her emziren anne iyi bilmelidir. Bu sayede kendileri için emzirme sürecini çok daha konforlu ve keyifli hale getirmeleri mümkün olur. Lohusa pedi olarak da ifade edilen bu ürün, sızan sütü emdiği için hem kıyafetleriniz temiz kalır, hem de göğsünüz rahatsız olmaz. Nem ve sürtünme bir araya geldiğinde göğüsler tahriş olur ve bebeğinizi emzirirken canınız acır. Bu pedler ise göğsünüzü kuru tutar. Böylece kötü koku oluşumu da önlenir. Yapışkanlı olan sutyen pedi, rahatlıkla kullanılır. Tekli paketli olan pedleri çantanızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Ayrıca içeriğinde bulunan selüloz %100 oranında biyobozunur özelliktedir.

Emzirme Döneminde Süt Sızıntısı Neden Olur?

Bebeğinizi emmeye başladığı dönemlerde süt kanallarının etrafında yer alan kas lifleri kasılır ve süt memenin ucuna doğru akmaya başlar. Bununla birlikte eğer sütünüz fazla ise, buradaki liflerin gücü azalır ve kasılmalar meydana gelir. Bu da sütünüzün sızmasına neden olur. Bu tür durumlarda sutyen pedi kullanarak sızıntının yaratacağı problemleri önleyebilirsiniz. Ayrıca günümüzde tasarlanan sutyen pedi modelleri oldukça kaliteli ve konforlu yapıya sahiptir.

Göğüs Pedi Nasıl Kullanılır?

Bu ürünü aldığınızda öncelikle gögüs pedi nasıl kullanılır sorusunun cevabını en iyi şekilde kavramalısınız. Böylece kullandığınız sutyen pedi ürününden maksimum fayda sağlayabilirsiniz. Ürünün yapışkanlı bandı olduğu için oldukça kullanışlı olan bu ped, kıyafetlerinize yapışır ve kullanırken pedin kayması gibi sorunlar ortaya çıkmaz. Göğüs pedleri tekli paketler halindedir ve kullanacağınız zaman pedi tekli paketinden çıkarmanız gerekir. Ürünün arkasında yer alan yapışkan bandı açarak, pedi iç çamaşırınızın tenine temas eden kısmına yerleştirmelisiniz. Yapıştırdığınız ped göğüs ucunu örtecek şekilde yerleştirilmiş olmalıdır. Hem gece hem de gündüz kullanımı için ideal olan bu pedi her emzirme sonrasında değiştirmelisiniz. Duruma göre daha sık değiştirebileceğiniz bu pedlerin nefes alabilme özelliği sayesinde kaşınma ya da kötü koku gibi problemleriniz olmaz ve emzirme döneminde her anın tadını çıkarabilirsiniz. Hem bebeğinizin hem de kendinizin hayatını kolaylaştırmak için düzenli olarak sutyen pedi kullanmalısınız. Bizden destek alarak bütçe dostu sutyen pedi fiyatları ile ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilirsiniz.

BebeMango ile Kendinize İyi Bakın

BebeMango olarak anne adaylarının hamilelik dönemlerini en iyi şekilde atlatmaları için birçok ürün ile hizmet sunuyoruz. Aradığınız tüm ürünleri cazip fiyat seçenekleri ile sayfalarımızda bulabilirsiniz. Hamile annelerin rahat zamanlar geçirmesi için hamile giyim seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. İndirimler ve kampanyalar için bizi takip edebilirsiniz.

1 1 1