75,00 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
75,00 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
www.bebemango.com
0 Sepetim
Alışveriş sepetiniz boş!

EV TİPİ ANADİZİ


Minik bebeğiniz hayatınıza dâhil olduktan sonra sorumluluklarınız artarken öncelikleriniz de değişmeye başlar. Bebeğinizin rahat, huzurlu ve mutlu olması sizi de rahatlatırken sizin iyi enerjinizle çocuğunuz da kendini daha iyi hissedecektir. Çocukların güvende ve huzurlu hissetmesi için anne babaların da iyi hissetmesi oldukça önemlidir. Sizin ve bebeğinizin ihtiyaçlarına yönelik özel olarak tasarlanmış ürünler ile keyifli anlar sizleri bekliyor. Bebeğiniz büyürken onun ihtiyaçlarına özel değişimler yaratarak kullanabileceğiniz modeller ile hesaplı bir alışveriş yapabilirsiniz.


Bebek ürünleri denildiğinde ilk akla gelen modellerden bir tanesi bebek beşikleri oluyor. Yeni doğan döneminde sizi görmek ve sizinle beraber zaman geçirmekten daha çok keyif alacak çocuklar içinse ev tipi anadizi daha iyi bir seçenek olacaktır. Siz işlerinizi hallederken bebeğinizi kolayca kontrol edebilirsiniz. Sallanır ev tipi anadizi çocukların sakinleşmesi ve uykuya dalış sürelerini kısaltmak için ideal bir üründür. Yumuşak salınımları ile bebeğinizin sakinleşmesini sağlar. Aynı zamanda hafif ve az yer kaplayan bir ürün olması sebebiyle evinizde her yerde kullanabilirsiniz.  Ev tipi anadizi 9 aylığa kadar bebeklerin kullanımı için uygundur. Gün içerisindeki uyku saatleri ve oyun zamanları için de uygun olan bu ürünler ile çocuklarınızla keyifli anlar geçirebilirsiniz. Sabitleme seçeneği de olan modeller sayesinde sallanma fonksiyonunu kapatabilirsiniz.


SALLANIR EV TİPİ ANADİZİ


Sallanır ev tipi anadizi anne babaların en çok tercih ettiği bebek ürünlerinin başında geliyor. Yeni doğan döneminden itibaren kullanılabilen fonksiyonel bir ürün olması sebebiyle oldukça kullanışlıdır. 1 yaşına dek kullanılabilen modeller ile çocuğunuzun günlük uyku alışkanlığı kazanmasını sağlayabilirsiniz. 15 kiloya dek taşıyabilen dayanıklı tasarımı ile çocuğunuzun gelişme sürecine uyumludur. Hijyenik ve yıkanabilir kumaştan tasarlanan sallanır ev tipi anadizi sağlığa zararlı madde içermez. Kademeli sırt ayarlama özelliği sayesinde çocuğunuzla oyun oynarken ya da uyuturken de kullanabilirsiniz. 3 noktalı emniyet kemeri ile olası tehlikelerden çocuğunuzu korur. Oyuncak sepeti ya da bez gibi malzemeleri koyabileceğiniz tentesi ile depolama alanı kurtarıcı olacaktır.


Çocuğunuz büyürken ihtiyaçlarınız çeşitlenir ve değişir. Emekleme, yürüme döneminde ve oyun çağına dek kullanabileceğiniz oyun halısı modelleri bu süreçte kurtarıcı olacaktır.  Ana dizi modelleri ile beraber tercih edebileceğiniz bu ürün ile çocuğunuz yerde oyuncakları ile oynayabilir, bez değişimini yapmanıza olanak tanır. Çıkarılabilir oyuncak barı ve geniş koltuk hacmi ile ana dizi çocukların keyifli anlar geçirmesi için ideal bir üründür. Bebek ürünleri alırken hijyenik olması, kolay temizlenmesi ve sağlığa zararlı herhangi bir madde içermemesi oldukça önemlidir. Bebeğinizin cildine direkt temas etmesi halinde zarar vermeyecek ürünler ile çocuğunuzun sağlığını güvenceye alabilirsiniz.  Dayanıklı ve kullanışlı çocuk bebek araç gereçleri her anne babanın sipariş etmesi gereken modellerdir.


SALLANIR EV TİPİ ANADİZİ MODELLERİ


Sallanır ev tipi anadizi modelleri çocukların uykuya dalış sürecini kolaylaştırmak için özel olarak tasarlanmıştır. Yumuşak ve nazik salınımlar ile bebeğinizin uykuya geçişini hızlandırır. Derin ve huzurlu bir uyku için çocukları rahatlatacak renkler ve tasarımlar ile süslenmiştir. Farklı renk seçenekleri ve değişen tasarımlar ile bebeğinize ve size en çok hitap eden modeli tek tık ile sipariş edebilirsiniz.  Sabitlenebilir özelliği sayesinde bebeğiniz uykuya daldıktan sonra sabitleyerek hareket etmesi halinde irkilmesini engelleyebilirsiniz. Yıkanabilir, kolay temizlenir kumaşı sayesinde hijyenik bir üründür. Geniş ve iç dolgulu oturma minderi bebeğinizin vücuduna özel olarak tasarlanmıştır. Taşıma kulpları sayesinde kolayca taşıyabilirsiniz. Eğimli tasarımı sayesinde reflü problemi yaşayan bebeklerin daha rahat uyumasını destekler. Kusma veya reflü gibi sorunlarda bebeğinizin huzursuz olmasını engelleyen tasarımı konforlu bir uyku sunar.


Sallanır ev tipi anadizi bebeklerin emekleme yürüme dönemine dek rahatlıkla kullanılabilir bir üründür. Hareket kabiliyeti artışı ile beraber daha az tercih edilen bir ürün olması sebebiyle sıklıkla 6 ile 9. Aylar arasında kullanılır. Bu süreçte uyku ihtiyacı en yüksek seviyede olan çocuğunuzun güvenli ve konforlu bir ürün olması ile öne çıkar. Beraber yollanan oyuncaklar ile çocuğunuzun uyanıkken de kullanabilirsiniz. Çocukların dikkatini çeken tasarımlar ve renkler ile oyun ve uyku deneyimini bir araya getiren bir modeldir. Ayarlanabilir sırt pozisyonu sayesinde çocuklar yemek yerken, uyurken ya da oyun oynarken farklı düzeylere getirebilirsiniz. Bebeklere kucakta taşınıyormuş hissi veren bu ürünler sayesinde siz işlerinizi anlatırken minik bebeğiniz huzurla uykuya dalar. Ekstra sırt desteği minderleri sayesinde çocuğunuzun rahat bir uyku çekmesini sağlar.


Anne çocuk ürünleri, bebek araç gereçleri, kıyafetler ve beşikler gibi birçok bebek ürünü sitemizde sizleri bekliyor. Bebek bekleyenlerin, yeniden anne baba olanlar ve bebek hediyesi almak isteyenler için kaliteli ve uygun fiyatlı modeller Bebe Mango güvencesiyle sizlere sunuluyor. Sağlıklı, güvenilir ve kullanışlı modeller ile bebekler ve çocuklar için birbirinden güzel modelleri kaçırmayın. Siz de yüksek kalite ve uygun fiyatlı ürünlere sahip olmak için alışverişe başlayın. 
  

1 1 1