75,00 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
75,00 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
www.bebemango.com
0 Sepetim
Alışveriş sepetiniz boş!

BEBEK ŞAMPUANI ÇEŞİTLERİ
  

Bebek şampuanı çocukların gözlerini yakmayacak şekilde tasarlanmış özel ürünlerdir. Duş ve banyo esnasında ciltlerine zarar vermeyen özel içerik ve maksimum temizlik deneyimini bir araya getiren ürünler sayesinde çocuğunuza banyoyu sevdirebilirsiniz. Çocukların cildine zarar vermeyecek özel içeriği aynı zamanda temizlik deneyimini de güçlendirir. Rahatlatıcı kokular ve doğal içerik sayesinde bebek şampuanı çeşitleri anne babalar ve çocuklar için ideal bir üründür.


 Yeni doğan döneminden itibaren kullanılabilen bebek şampuanı çeşitleri çocukların cilt ph değerine ve hassasiyetine özel olarak hazırlanmıştır. Paraben, SLS, sülfat, boya ve zararlı kimyasallar içermeyen ürünler ile bebeğinizin narin cildine ihtiyacı olan bakımı yapabilirsiniz. Düzenli olarak bebeklerin cildini su ile yıkamak aynı zamanda pişik oluşumunu da engeller. Nemli ve kirli bebek beziyle uzun süre durmak çocuklarda genital bölgelerde pişik oluşumuna sebep olabilir. Bebek şampuanı çeşitleri alışverişinize ek olarak sipariş edebileceğiniz bebek pişik kremleri çocuğunuzun cilt sağlığının normale dönmesini hızlandırır. Aynı zamanda tahriş olan bölgelerin hızla toparlanıp, acı hissinin geçmesine destek olur. Bebeğiniz için özel olarak hazırlanmış bakım ürünleri ve temizleyici ürünler sayesinde çocuğunuzun sağlığını destekleyebilirsiniz. Dilerseniz bebek ürünlerimize beraber daha yakından  bakalım.  

GÖZ YAKMAYAN BEBEK ŞAMPUANI ÇEŞİTLERİ


Doğduğu andan itibaren çocuklar, hayatımızın merkezinde olurlar. Korumak, sevgiyle büyütmek, sağlıklı beslemek ve büyütmek her daim önceliğimiz haline gelir. Çocukların sağlıklı, güven ortamında ve konforlu bir şekilde büyümesi için özel olarak hazırlanmış ürünler ile sizlere benzersiz bir deneyim sunuyoruz. Bebek bakım setleri çeşitlerinden ev tipi anadizi gibi birçok ürüne dek çocuğunuz büyürken ihtiyacınız olacak tüm ürünler tek sayfada sizleri bekliyor.
 Çocukların cilt sağlığı ve bakımı için özel olarak hazırlanmış bebek şampuanı çeşitleri göz yakmayan formülleri ile öne çıkıyor.

Bebek sabunu, duş jeli, krem ve nemlendiricisi gibi birçok yan ürünlerin de olduğu ilgili sayfamızdan çocuğunuzun temizlik ve bakım ihtiyaçlarını kolayca tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda hipoalerjenik tasarımlar olmaları sebebiyle hassas ciltlere sahip bebekler için de kullanılabilir ürünlerdir. Papatya ve ıhlamur çiçeği özlü, boyar madde içermeyen şampuanlar ile çocuğunuzun banyo sonrası daha rahat hissetmesini sağlamak mümkün. Cilt koruma, saçı kolay şekillendirme ve yumuşak bir cilt bitirişi sağlaması sayesinde çocukların banyo sonrası hızla uykuya dalmalarına destek olur.


 Bebek şampuanı çeşitleri yeni doğandan oyun çocuğuna dek kullanılabilecek kapsamlı ürünlerdir. Göz yakmayan ve cilt dengesini koruyucu içerikleri sayesinde hassas ve özenli bir bakım yapar. Aynı zamanda doğal içerikli şampuanlar olması çocukların cilt bariyerini korur. Bebeğinize şampuan alırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalara gelin beraber göz atalım.

Bebek ve çocuklar için göz yakmayan şampuan olması çocuğunuzun duş esnasında kendini daha iyi hissetmesini sağlar. Renkli ve yoğun kokular yerine hafif ürünler tercih etmeniz tahriş ya da iritasyon ihtimalini engeller. Ferahlatıcı kokular çocuğunuz için de olumlu etki yapacaktır. Paraben, sülfat, alüminyum ya da kurşun gibi cilt sağlığına kesinlikle zararlı kanserojen maddeler içermemesi oldukça önemlidir. Uzun yıllar paraben içerikli kozmetik ürünleri kullanımı ilerde kanser görülme ihtimalini arttıracağından bebeğiniz için sağlıklı ürünler seçmelisiniz.


PARABENSİZ BEBEK ŞAMPUANI ÇEŞİTLERİ


Doğal içerikli bebek şampuanı çeşitleri çocukların sağlıklı bir banyo deneyimi yaşamalarına olanak tanır. Bunun yanı sıra maksimum temizlik deneyimini sağlıklı bir banyo keyfi ile bir araya getiren ürünler tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Yeni doğan çocuklarda özellikle doğal sabun ve şampuanlar tercih etmeniz oldukça önemlidir. Hassas ve bağışıklık sistemi daha tam oluşmamış bir cilt bariyeri olması sebebiyle doğal içerikli ürünler tercih etmelisiniz. Yoğun kimyasallar ve keskin aromaların dışında hafif ve temizleyici ürünler kullanarak çocuğunuzun sağlığını koruyabilirsiniz.


Günümüzde oldukça çeşitli marka ve türlerde cilt bakım ürünleri bulunmaktadır. Jel, sabun, köpük, şampuan gibi değişen formlarda cilt temizleyici kimyasallar bulabilirsiniz. Çocuğunuz için seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer unsursa bebeğinizi yıkarken sizin için de kullanım kolaylığı sunmasıdır. Buğday proteini, aloe vera, cilt yenilenmesini hızlandıran pantenol ve sakinleştirici etkili papatya içeriği ile hassas ciltler için bebek şampuanı çeşitleri sitemizde sizleri bekliyor. Dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmış ürünler ışığında bebeğinizin cildine hassas ve özenli bir bakım yapabilirsiniz.


Organik içerikli bebek bakım ürünleri son zamanlarda anne babaların en çok tercih ettiği ürünlerden bir tanesi. Özellikle çocuk ve aile sağlığın daha önem kazandığı şu günlerde çocuklar için doğru bakım ürünleri kullanmak oldukça önemlidir. Siz de bebeğinizin sağlığı ve temizliği için güvenilir ürünler tercih ederek onu koruyabilirsiniz. Bebeğinizin hayatınıza dâhil olduğu andan itibaren ihtiyacınız olacak tüm ürünlere sitemizden tek tık ile ulaşabilirsiniz. Kaliteli, uygun fiyatlı ve çocuk sağlığına uygun ürünler sayesinde alışveriş deneyiminizi benzersiz kılın. Aileler ve çocuklar için en güzel seçenekler sunan Bebe Mango güvencesi ile çocuğunuz için alışveriş yapmaya hemen başlayın.

1 1 1