75,00 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
75,00 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
www.bebemango.com
0 Sepetim
Alışveriş sepetiniz boş!
İNDİRİM%40

729,00TL 437,40 TL

İNDİRİM%40

729,00TL 437,40 TL

İNDİRİM%40

540,00TL 324,00 TL

İNDİRİM%40

540,00TL 324,00 TL

İNDİRİM%40

540,00TL 324,00 TL

İNDİRİM%40

729,00TL 437,40 TL

Bebek Salıncakları

Salıncaklar, çocuklar kadar yetişkinlerinde en sevdiği oyuncaklar arasında yer alır. Çocukların bu çok sevdiği oyuncak, park ve bahçelerde yani genel yaşam alanlarında olması yanı sıra daha küçük boyutlarda evlerde de yer alır. Bebek salıncakları, özellikle bebeklerin kendi başlarına daha rahat ve güvenli şekilde vakit geçirmelerini sağlayan, annelerin sıklıkla tercih ettiği çok sık tercih edilen oyuncaklar arasındadır.

En Çok Tercih Edilen Salıncak Modelleri

Bebek salıncak modelleri, ihtiyaca ve yere göre çok çeşitli şekilde sunulur. Bahçe ve balkon salıncaklarından, tavan salıncaklarına kadar birçok seçenek vardır. Ancak bebekler için sıklıkla tercih edilen modelin başında, bebek salıncakları ev tipi olan seçenekler gelir. Eğer bahçeniz ya da balkonunuz varsa bahçeye kurulan salıncakları da tercih edebilirsiniz. Ancak günümüzde bahçeli ve büyük balkonlu evler daha az olduğundan bebek salıncakları ev tipi modelleri çocukların keyifli vakit geçirecekleri oyuncaklardan olur. Özellikle bebek salıncakları, güvenlik kilidi olan ürünlerdir. Bunlarda rulman sallanma sistemleri bulunur. Tavana asılan salıncak sistemleri, biraz daha büyük çocuklar için uygundur. Tavana asılanlar, istenilirse balkon gibi dış mekanlarda da rahatlıkla kullanılır. Günümüzde her yaş grubuna uygun salıncak bulmak mümkündür. Bu sebeple anneler güvenle seçimlerini yapabilirler.

Bebek Salıncakları İle Keyifli Oyun Zamanları

Bebeklerin anne ve babaları kadar kendi başlarına da güvenli şekilde zaman geçirmeleri gerekir. Bunun için bebek salıncakları en uygun seçenek olacaktır. Emniyet kilitli bu salıncak ile bebekler motor becerilerini geliştirmeyi öğrenirler. Özellikle oturduklarında ayaklarını hareket ettirmeleri ile denge kabiliyetleri gelişir. Salıncağın ileri ve geri hareketleriyle, sağlanan ivme onları keyiflendirmesi yanı sıra görsel gelişimini de sağlar. Annelerin kendilerine zaman ayırabilecekleri ama çocukları için endişe duymayacakları bebek salıncakları seçeneklerine en cazip bebek salıncakları fiyatları ile sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca sayfalarımızdan emniyetli salıncaklar yanı sıra keyifli zaman geçirecekleri bebek çıngırakları ya da aktivite oyunları da alarak, bebeklerinizin gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

Bebek Salıncaklarının Sağladığı Faydalar

Bebek salıncakları özellikle bebeklerin motor becerilerinin gelişmesi açısından çok yararlı ürünlerdir. Salıncakta sallanan çocuklar, salıncağı hızlandırmak ya da yavaşlatmak için ileri veya geri hareket ederler. Bu hareket onların kas gelişimini sağlaması yanı sıra motor becerilerini de geliştirir. Özellikle dışarda vakit geçirme imkânı az olan bebeklerin gelişimi için salıncaklar çok önemli bir araç olur. Bebek salıncakları modelleri ile çocuklar salıncaktaki ileri ve geri hareketle dengelerini sağlamayı öğrenirler. Özellikle bebeklerde 6.aydan sonra odak derinliği de gelişmeye başlar. Salıncağın hareketi bebeklerin görsel olarak algılarını ve duyularının gelişmesine yardımcı olur. Bebek salıncakları modelleri, sağlam ve dayanıklı yapıları ile çocuklarınızın uzun süre kullanacağı ürünler arasında yer alır. En değerli varlığınız olan bebeğinizin güvenli şekilde eğlenmesini ve keyifli zaman geçirmesini salıncaklar ile sağlayabilirsiniz.

Bebemango İle Bebek Salıncaklarında Cazip Fiyatlar

BebeMango olarak bebek ve anneler için ihtiyaç duyulan tüm ürünlerde geniş seçenek alternatifi ile hizmet sunuyoruz. Bebeklerin gelişimi için önemli bebek salıncakları seçeneklerinde de ihtiyacınıza uygun ürünleri rahatlıkla seçebilirsiniz. En cazip bebek salıncakları fiyatları ile bebeğinize uzun süre kullanacağı bir oyuncak alabilirsiniz. Bebek salıncakları fiyatları, çeşitli faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Salıncakların modelleri, markaları ve yapıldıkları materyaller fiyatları etkiler. Bu ürünlerden yüksek performans almak için ihtiyacınıza uygun bebek salıncakları modelleri arasından seçim yapılması önemlidir. Ayrıca yaş aralığına göre seçimlerinizi de detaylandırabilirsiniz. Eviniz içinde olsun balkonunuzda veya bahçenizde olsun bebeklerinizin iyi vakit geçirmesini sağlayacak bu salıncakları ürünlerini BebeMango farkı ile cazip fiyatlarla, güvenle alabilirsiniz.

1 1 1