75,00 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
75,00 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
www.bebemango.com
0 Sepetim
Alışveriş sepetiniz boş!
İNDİRİM%34

127,44TL 84,96 TL

BEBEK PİŞİK KREMLERİ


Yeni doğan ve bebek bezi kullanan bebeklerde yeterli bakım sağlanamazsa zamanla pişik oluşabiliyor. Kirlenmiş bezin ıslak bir şekilde cilde temas etmesi sonucu olabildiği gibi kullanılan ıslak mendil, krem, şampuan gibi kimyasalların alerjisi sonucu da gelişebilir. Aynı zamanda bebeğinizin cildi uzun süre ıslak kalıyorsa da tahriş olan bölgeler görebilirsiniz. Bebek pişik kremleri tahriş olan bölgelerde bebeğinizin kısa sürede iyileşmesi ve daha iyi hissetmesi için geliştirilmiş özel kremlerdir. Hassaslaşan cilt bölgeleri suya, beze ya da kıyafete değdiğinde bebeğinizin canı daha çok yanacağından dikkat etmeniz gereken önemli bir sorundur. Bez kontrolü, pamuklu ve bebeklere özel ıslak mendiller ile temizleme yapmak ya da suyla yıkamak zaman içerisinde bu sorunların görülmesini azaltacaktır.


Cildi hassas ve tahriş olmuş minikler için özel olarak tasarlanmış bebek pişik kremleri, bebeğinizin daha rahat hissetmesini sağlayacaktır. Beklenen etkiyi 2-3 gün içerisinde hızla gösteren bebek pişik kremleri sayesinde çocuğunuz daha rahat hissedecektir. Her bebeğin cilt tipi farklı olacağından onların ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış ürünler ile bebeğinizin hassasiyetini kolayca giderebilirsiniz. Katı gıdaya geçiş ve tuvalet eğitimi sürecinde de kullanabileceğiniz bebek pişik kremleri cildin rahatlamasını sağlayarak pişiğe bağlı gelişen acıyı da dindirir. Tekrarlayan ve iyileşmeyen döküntüler için doktorunuza danışmayı unutmayınız.


BEBEK PİŞİK KREMLERİ NELERDİR?


Bebek bakım setleri, yeni doğandan itibaren kullanılabilen ve miniklerimizin temiz ve bakımlı kalmasını sağlayan ürünlerdir. Bebek yağı, pudra, tırnak makası, törpü, fırça, tarak, burun temizleme aleti, bebek pişik kremleri gibi birçok ürünün bir arada olduğu bu setler sayesinde çocuğunuzun ihtiyaçlarını tek siparişte giderebilirsiniz.  Bez kullanımına bağlı olarak gelişen tahriş huzursuzluk ve ağlama krizlerine sebep olabilir. Yakıcı bir his yapan bu bölgelerin hızla iyileşmesi için özel olarak tasarlanmış bebek pişik kremleri en etkili çözümlerden bir tanesidir. İçeriğindeki pantenol sayesinde cildin kendini düzeltme sürecini hızlandırır. Paraben, boya, alkol ya da alerjik kimyasallar içermeyen özel bileşiği hassas ciltler için klinik testlerle ispatlanmıştır. Bübchen, chicco gibi kalitesi ile öne çıkan markaların ürünleri ile hassas ve özenli bir bakım yapabilirsiniz.


   Nemlendirici süt, pudra, bebek yağı, bakım kremi ve bebek şampuanı çeşitleri gibi birbirinden farklı ürünler ile çocuğunuzun cilt bariyerini güçlendirebilirsiniz. Bez değişimi, banyo sonrası ya da kıyafet değişimi sırasında kullanabileceğiniz bu rahatlatıcı ürünler ile bebeğiniz daha sakin ve huzurlu olacaktır.  Anne çocuk bakım ürünleri arasında en çok tercih edilen ve kalitesi ile öne çıkan ürünlere sitemizden tek tık ile kolayca ulaşabilirsiniz.  Bebek bakım ürünleri, bakım setleri, bitkisel içerikli kremler ve yağlar ile cilt bakımı yaparken sağlıklı ve güvenli bir deneyim sizi bekliyor.


EN İYİ BEBEK PİŞİK KREMLERİ


En iyi bebek pişik kremleri çocuğunuzun hassaslaşan ve tahriş olan bölgelerinde hızlı rahatlama sağlayan ürünlerdir. Aynı zamanda çabuk iyileşme sağlaması bu kremlerde aranan özelliklerden bir tanesidir. Çocuk bezlerinin yarattığı kızarıklar ve pişik bölgelerine ferahlatıcı bir etki yapan bebek pişik kremleri her anne babanın sahip olması gereken ürünlerden biridir. Klinik testlerden geçmiş, sağlıklı ve güvenilir markaların ürünleri ile çocuğunuzun daha iyi hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda su itici, nem engelleyici kremler ile olası bir pişik bölgesinde koruma kalkanı oluşturabilirsiniz. Sıklıkla popo, koltuk altı, genital bölge ve sırtta görülen bu kızarıklıklar bebeklerin huzursuz hissetmesine sebep olabilir. Ovalama ya da sürtünme gibi işlemlerle şiddetlenen ağrılar daha zor iyileşir bir sürece sebep olacaktır. Bu nedenle bebeğinizin cildinde hassaslaşmış yerler görür görmez önlem almakta fayda var. Anti alerjik ve provitamin B5 içerikli kremler sayesinde çocuğunuzun cildine ihtiyacı olan narin bakımı kolayca yapabilirsiniz. Cilt bariyerin güçlendiren ve yenilenme sürecine destek olan özel içerikli kremler sayesinde çocuğunuz hızla iyileşirken keyifli anlar yeniden sizinle olur.


Krem, losyon, pudra, duş jeli ve göz yakmayan şampuan gibi birçok ürün yeni doğan bakımından oyun çocuğuna dek birçok dönemde ailelerin yardımcısı oluyor. Çocukların kullanımına özelleşmiş ürünlerle cilt tipine özel bir bakım yaparak minik yavrunuzu rahatlatabilirsiniz. Bebe yağı, hassas ciltler için krem, bebek bezi gibi ihtiyaçlarınızı seçerken bu noktalara dikkat etmeniz çocuğunuzun daha rahat hissetmesini sağlayacaktır. Pamuk içeriği yüksek bezler ve hava alan kumaşlar tercih ederek hassasiyet oluşan yerlerde rahatlama hissi sağlayabilirsiniz.


Anne çocuk, yeni doğan bebeğin bakımı, bez alırken nelere dikkat edilmelidir, pişik nasıl önlenir gibi birçok noktada yardımınıza koşacak kaliteli ürünlerle sizlerin yanınızdayız. Bebeğinizle beraber geçirdiğiniz benzersiz ve keyifli anlara şahitlik edecek araç gereçler ebeveynleri bekliyor.  Giyim, beslenme, araç gereç, araba, beşik, mama, koruyucu ekipmanlar ve daha nice bebek ürünü ile hem çocuğunuz hem de siz daha rahat edeceksiniz. Çocuk sağlığına uygun, kaliteli ve her bütçeye hitap eden ürünler ile çocuğunuz ve sizin için hemen alışverişe başlayın.
 

1 1 1