75,00 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
75,00 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
www.bebemango.com
0 Sepetim
Alışveriş sepetiniz boş!

OYUN MİNDERİ


Dünyaya geldikleri andan itibaren hayatımıza huzur ve neşe getiren bebeklerimiz her daim sevgimizden beslenerek büyürler. Bebeklerde gelişim evreleri boyunca seyreden sağlıklı bir büyüme içinse sevgi, güven ve şefkat ilk sırada yer alır. Dünyayı keşifleri sırasında onlara hem özgürlük hem de öğreticilik sağlayan oyuncaklar ve araçlarsa her anne babanın temin etmesi gereken malzemelerdendir. Çocukların güven duygusu doğumdan 2 yaşa dek gelişmeye devam eder. Anne ve babaya olan güven duygusu zamanla kendine olan güvenini de kazanmasıyla sürer. Bu gelişim sürecinde beslenme, uyku ve aile şefkatine ek oyun da onların sağlıklı büyümeleri için gereklidir. Dünyayı keşfederken öğrenebileceği ve size bağımlı kalmayacağı oyuncaklar ve oyun alanları arıyorsanız oyun minderi sizin için ideal bir seçenek olacak.


Oyun minderi, çocuğunuz büyürken ona uyum sağlayan bir üründür. Uzanıp sallanan oyuncaklar ile keyiflenebilir, oturmaya başladığında üzerinde oyuncakları ile eğlenebilir, yürüme sürecinde ise uyku ve oyun için harika bir yer haline gelir. Oyun minderi, çocukların büyüme sürecinde güvenli alanlar oluşturarak sizin ve bebeğinizin keyifli anlarını güvenle tamamlar.


BEBEK OYUN MİNDERİ


Çocuğunuz büyürken onunla beraber gelişen ve fonksiyonunu kaybetmeyen bir ürün arıyorsanız bebek oyun minderi doğru bir seçenek olacaktır. Yeni doğandan itibaren kullanılabileceğiniz gibi çocuğunuzun motor becerilerinin gelişimine katkı sağlayarak gelişimini destekler. 6 aya dek bebekler oturma ve dik durma konusunda daha zayıf olduklarından uzanarak ya da destekle oturarak oynatılabilirler. Bebek oyun minderi , bebek oyun parkı ve bebek yastığı gibi ürünler ile küçük yavrunuzun keyifli anlarını arttırabilirsiniz.  Oturmasına destek olan yastıklar ve içinde hem uyuyup hem de oyun oynayabileceği çok fonksiyonlu beşikler sayesinde hareketli günlerde güvenle çocuğunuzun oyuna dalmasını izleyebilirsiniz.


Çocuğunuza alacağınız tüm ürünlerde sağlıklı maddelerden üretilmiş olmasına dikkat etmeniz gerekir. Ağzına sokma ya da cildine direkt temas etmesi gibi durumlarda çocuğunuza zarar vermeyecek sağlıklı bebek ürünleri tercih ederek onları koruyabilirsiniz. Hafif, kolay taşınabilir ve yer kaplamayan tasarımlar ile de seyahatlerde dahi rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda ergonomik ve hafif bir tasarım çocuğunuzun da evin her yerinde rahatça oynayabilmesini sağlayacaktır.

Renkli ve oyuncaklı oyun halısı çocukların gelişiminde destekleyici olacaktır. Ses çıkaran ve dikkat çeken oyuncaklar sayesinde bebeğinizin ellerini ve ayaklarını kullanarak kaslarını geliştirecektir. El göz koordinasyonu, motor becerilerin gelişimi, işitme ve görme duyularını daha etkin kullanma sağlayan oyuncaklı oyun halısı çocuklar için harika bir üründür. Yumuşak dokusu ve taşınabilir ekipmanları ile gittiğiniz her yerde bebeğinizin keyifli anlarına şahitlik edebilirsiniz.


Kendi başına oturabilmeye ve emeklemeye başlayan bebeğiniz artık ele avuca sığmaz tatlı bir yumurcak olur. Bu süreçte evin ve oyun alanlarının temiz olması bebeğinizin sağlığı için önemlidir. Hipoalerjenik, toz tutmayan, kolay temizlenebilir oyun halısı çocuklarınız için ideal bir ürün olacaktır. Bu sayede emeklerken ya da oyun oynarken bebeğinizin toz ve kirden uzak bir şekilde eğlencenin tadını çıkarabilir.


OYUN MİNDERİ MODELLERİ

 

Oyun minderi seçerken nelere dikkat edilmelidir diye düşünüyorsanız gelin beraber daha yakından inceleyelim. Çocuğunuzun doğumundan itibaren kullanabileceğiniz oyun minderi aslında sadece oyun için değil; uyku, bez değişimi, yemek yeme ve oturma alıştırmaları için de tercih edilebilir bir üründür. Bu sebeple yumuşak, hava alan ve sağlıklı kumaşlardan yapılmış oyun alanı bebeğinizin sağlığı için ideal bir seçenek olacaktır. Bambu ya da pamuk kumaşlar hava alan ve terletme yapmayan özelliği sayesinde her mevsim bebeğiniz için tercih edilebilir. Zararlı kimyasal içermemesi de bebeğiniz için oldukça önemlidir. Diş çıkarma döneminde ağza götürmesi halinde bebeğinize zarar vermeyecek bir ürün olması güvenle tercih etmenizi sağlayacaktır.


Bebek oyun ürünleri çocuğunuz büyürken her daim kullanacağınız malzemelerdir. Eğlenceli tasarımları, canlı renkleri ve dikkat çeken oyuncakları ile çocuğunuzun keyifli anlar yaşamasına imkân tanır. Eğlenirken öğrenmesini sağlayan özel tasarım oyuncaklar ve oyun arkadaşları sayesinde çocuğunuzun gelişimine destek olur. Bebek oyuncakları, bebek uyku arkadaşı gibi farklı ürünlerin de yer aldığı sayfamızdan çocuğunuzun gelişimine ve kendine olan güvenine destek olacak modellere kolayca ulaşabilirsiniz.


Çocuk gelişimi, bebek gelişimi, yaşa göre bebek oyuncağı ve sağlıklı bebekler için oyun vazgeçilmez bir aktivitedir. Doğduğu andan itibaren dünyayı keşfeden ve öğrenen bebekler, çevrelerinde güven ortamı sağladığında sağlıklı bir şekilde büyürler. Anne ve babaya olan güvenle başlayan bu süreç öğrendikçe ve büyüdükçe bebeğin kendine olan güveniyle sürer. Siz de çocuğunuzun keyifli ve eğlenceli anlarına ortak olacak kaliteli oyuncaklar arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bebek beşikleri modellerinden bebek giyim ürünlerine birçok ürün ile çocuklarımız için en iyisini sizlere sunuyoruz. Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sayesinde çocuğunuz büyürken onun keyifli anlarına gönül rahatlığı ile dâhil olabilirsiniz. Sağlıklı bebek oyuncakları, pamuk yataklar, bebek yatakları gibi kapsamlı alışverişleriniz için tek linkten tüm ihtiyaçlarınızı kolayca tamamlayabilirsiniz.

 

1 1 1