75,00 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
75,00 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
www.bebemango.com
0 Sepetim
Alışveriş sepetiniz boş!

BEBEK BAKIM SETLERİ

 

   Dünyaya geldikleri andan itibaren sevgi, ilgi, şefkat ve güvenle sarıp sarmaladığımız minik bebeklerimizin her ihtiyacı bizim için önemlidir. Beslenme, temizlik, uyku ve oyun gibi önemli adımların yanı sıra bebek bakımı da unutulmaması gereken başlıklardan bir tanesi oluyor.  Bebeklerin hassas ve narin ciltlerine zarar vermeden temizlik ve bakım sağlayan ürünler ile onların daha iyi hissetmesini sağlayabilirsiniz. Rahatlatan kokular, hipoalerjenik bakım ürünleri, sağlığa zararlı madde içermeyen krem ve şampuanlar gibi daha nice ürün ile bebeğinizi sakinleştirip kendisini daha iyi hissetmesini sağlamak mümkün. Bunun yanı sıra bebeklerin cildine özel olarak hazırlanan ürünler ile güvenli ve sağlıklı bir bakım yapabilirsiniz. Bebek bakım setleri bu aşamada sizlerin yardımına koşuyor. Kaliteli ve özel içerikleri ile öne çıkan ürünlerin bir araya geldiği bebek bakım setleri bebeğinize ihtiyacı olan o hassas bakımı sağlayabilirsiniz. 

 

   Yeni doğan bebeklerden büyüme sürecindeki miniklerimize dek tercih edebileceğiniz sağlıklı bebek bakım setleri birbirinden farklı ürünler ile bir araya getirilebiliyor. Tarak, fırça, tırnak makası, makas, törpü, şampuan, lif, törpü, minder, mendil, nemlendirici krem, bebek pudrası, bebek kolonyası, vücut jeli, bebek yağı gibi daha nice ürünlerin bir arada sunulduğu setleri kaçırmayın. Dilerseniz bu kapsamlı ve kullanışlı ürünleri gelin beraber daha yakından inceleyelim. 

 


YENİDOĞAN BEBEK BAKIM SETLERİ

 

   Yeni doğan bebeklerin cildi oldukça hassastır. Bu süreçte bebeğinizin cildini zararlı kimyasallardan korumak için seçtiğiniz tüm ürünlere dikkat etmelisiniz. Paraben, SLS, sülfat, boya ya da alüminyum gibi zararlı maddeleri içermeyen bakım ürünleri tercih ederek bunu sağlayabilirsiniz. Bebek bakım setleri de bu bağlamda dikkatli ve özenli seçilmesi gereken ürünlerden bir tanesi oluyor. Bebek pişik kremleri, losyon, pudra, yağ gibi birçok ürün ile bebeğinizin cildinizi tahriş ve irrite edici zararlılardan uzak tutabilirsiniz. Göz yakmayan şampuanlar, doğal içerikli krem ve nemlendiriciler ile rahatsız etmeyecek ürünlerle bebeğinize bakım yapabilirsiniz. Doğal kıl saç fırçaları, yumuşak bebek fırçası gibi ürünler sayesinde miniklerimizin saçlarını acıtmadan ve kırmadan nazikçe tarayabilirsiniz. 


   Bakım ürünlerine ek olarak evde bebeğinizi beslerken daha rahat edeceğiniz portatif mama sandalyeleri, kurtarıcı ürünlerden bir tanesi olacaktır. Sadece beslenme amacıyla değil, oyun ve eğlence amaçlı da kullanabileceğiniz bu ürünlerle bebeğinizi sakinleştirebilirsiniz. Yeni yiyecekleri keşfederken aynı zamanda keyifli anlar da geçiren çocuğunuz kendini daha iyi hissedecektir. 


    Çocuk ürünleri alırken dikkat edilmesi gerekenler aslında sizin ve bebeğinizin sağlığı için önemlidir. Kullanışlı, fakat zararlı olan ürünleri hiç tercih etmemeniz dahi daha iyi olacaktır. Özellikle kozmetik ürünlerinde karşımıza çıkan paraben, SLS, boya, alüminyum ve kurşun gibi zararlı maddeler hem yetişkinler hem de çocuklar için ciddi tehlikeler barındırıyor. Bunlar bilimsel araştırmalar ile desteklenmiş veriler olup uzun vadede çocuğunuza zarar verebilir. Bu sebepledir ki alışveriş yaparken çocuğunuz için kullanacağınız ürünlerde daha dikkatli olmak büyük önem taşır. 


   Çocukların bakımı ve sağlığı kullandığınız ürünler ile çok ilişkilidir. Cilde zarar vermeyen, tahriş etmeyen ve temiz bir deneyim sunan markalar tercih ederek çocuğunuza özel bir bakım yapabilirsiniz. Aynı zamanda bebek bakım setleri çocukların kullanımına uygun modeller de içermektedir. Büyüyen minik yavrunuz yumuşak uçlu fırçalar ve taraklar ile saçlarını tarayabilir. Onun büyüdüğünü ve geliştiğini görmek ise anne babalar için tarif edilemez bir mutluluktur.

 

BEBEK BAKIM SETLERİ TAVSİYE


    Dünyaya gözlerini açtığı andan itibaren bebeğiniz için kullanabileceğiniz bebek bakım setleri kapsamlı içeriği ile kurtarıcınız olacak. Fırça, tarak, tırnak makası, burun aspiratörü, makas, törpü ve diş fırçası gibi özel ürünler ile çocuğunuzun bakımını yapabilirsiniz. Minik boyutlarda tasarlanmış ürünler sayesinde çocuğunuzun cildine zarar vermeden ihtiyaçlarını giderebilirsiniz. 


   Bebek bakım setleri alırken dikkat etmeniz bazı önemli noktalar vardır. Bunların başında ürünlerin içeriği ve kalitesi gelir. Çocukların ve bebeklerin cildi yetişkinlerinkinden farklı olarak daha hassastır. Bu sebeple tercih ettiğiniz ürünlerin sağlığa zararlı herhangi bir madde içermiyor olması oldukça önemlidir. Zararlı kimyasallar ve kalitesiz ürünler hem size hem de çocuğunuza zarar verebilir. Bunun önüne geçmek için aldığınız ürünlerin içeriğini ve yapılan malzemeyi iyi tanımalısınız. Bu sayede zararlı kimyasallar ve tahriş edici ürünlerden uzak sağlıklı bir deneyim yaşayabilirsiniz.


   Bebek ürünleri sadece çocuklar için değil aile için de önemlidir. Cilt, saç ve tırnak sağlığı açısından bebeğinizin iyi bir durumda olması tüm aile sağlığı için önemlidir.  Mutlu bebeklerin arkasında yatan sır sevgi, güven ve şefkatin yanı sıra sağlıklı bir vücut halidir. Bebeğiniz ve sizin için özel olarak seçilmiş kaliteli ürünlere sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz. Sağlıklı ve kullanışlı ürünler bebeğinize zarar vermeksizin bakım yaparken size de çocuğunuzun keyifli anlarına şahitlik etmek kalacaktır. Yüksek kalite, uygun fiyat fırsatlarının bir arada olduğu bir alışveriş için ne duruyorsunuz? Siz de hemen sipariş edin, birbirinden güzel ve kullanışlı modeller kapınıza dek gelsin. 

1 1 1